Ana Yemek

Anlık yemek siparişlerinden bir diğer kategori ise ana yemektir. Temiz ve hijyen mutfaklarda günlük olarak pişirilen yemekler el değmeden paketlenerek adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Fit ve hafif ile evde yemek yapmanıza ya da iş yerinde bugün ne yiyebilirim? Diye düşünmenize gerek yok. Sitemizden seçtiğiniz yemeğin siparişini vererek öğünlerinizi atlamadan sağlıklı bir şeklide beslenmenizi yapabilirsiniz.

Haftanın yedi günü sabah 07:00’den akşam 22:00’a kadar teslimat yapılmaktadır. Yemeklerimiz her zaman taze ve katkısızdır. Keyojenik beslenenler için biftekli yumurta tabağı,ketojenik köfte ve zoodle,  vegan beslenenler için haşlanmış brokoli gibi seçenekler bulunmaktadır. Beslenme şekline göre özellikle çalışanların her istedikleri yemeği restoranlarda bulmaları zor olmaktadır. Sitemizde sporcu beslenme, vegan beslenme, vejeteryan beslenme, ketojenik beslenme şekillerine göre beslenme paketlerimiz bulunmaktadır.

Yağlı, katkılı ve şekerli, hazır yiyecekler tüketerek sağlığınızı tehlikeye sokmak ve kilo almak yerine sağlıklı, katkısız ve şeker ilavesiz besinler tüketerek sağlıklı yaşam sürmek çok daha iyidir. Beslenme alışkanlıkları değişmedikçe sağlık sorunları ile daha fazla karşılaşılmaktadır.

Ana yemek olarak sitemizde mantarlı ıspanak, limon soslu tavuk, haşlanmış sebzeler, kaşarlı kasap köfte, tavuk ızgara, tavuklu fajita, ızgara bonfile haşlanmış sebzeli, ballı tavuk gibi daha birçok ana yemek menüleri bulunmaktadır.

Anlık yemek siparişi olarak verilen ana yemek siparişi yanında sitemizde dengeli ve düzenli beslenme için beslenme paketlerimiz de bulunmaktadır. Bu beslenme paketlerine üye olabilir ve nerede olursanız olun beslenme programınızı yapabilirsiniz.

Kilo almak ya da kilo vermek isteyenler, formunu korumak isteyenler diyetisyenlere danışarak kendileri için beslenme programlarına katılabilirler. Tüm ürünlerimiz kalori hesaplaması, protein, karbonhidrat ve yağ oranları ile sitemizde yer almaktadır. Günlük almanız gereken kalori miktarına göre yemek siparişinizi verebilirsiniz.

Anlık Sipariş