Anlık Yemek Siparişi

Evde ya da iş yerinde yemek siparişi vermek istediğinizde fit ve hafif sizler için en güzel menüleri sunuyor. Anlık yemek siparişi birden verilen siparişlerdir. Sitemizde birbirinden farklı menü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tüm ürünler itina ile hazırlanmaktadır.

Anlık yemek seçeneklerimiz kahvaltı, sandviç, tost, fit food, makarna, salata, ana yemek, tatlı, detoks, smoothie, cold brewdir. Seçmiş olduğunuz ürünün üzerine tıkladığınızda açılan sayfada ürünün protein, yağ, karbonhidrat ve kalori miktarları belirtildiğini görebilirsiniz. Alacağınız günlük kalori miktarına göre yemek seçimleri yapabilirsiniz. Örneğin domates soslu köfteli makarna 50.44 cho, 20.67 protein, 11.85 yağ içermekte ve toplam 391 kaloridir. Yemeğin içinde domates sos, vegan yeşil köfte, baharat, kepekli ya da tam buğday makarna bulunmaktadır. Açıklamaları okuyarak beslenme programınıza uygun yemek tercihi yapabilirsiniz.

Tavuklu sandviç, lahanalı ve soğanlı omlet, ton balıklı tam buğday makarna, meyve salatası, fit pizza menü gibi daha birçok yemek çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Smoothie, lime detoks, cold brew, protein shake gibi içeceklerimiz yer almaktadır.

İstediğiniz ürünü inceleyerek sizin için uygun olanı kaç adet istediğiniz belirterek sepete ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sabah 07:00 ile akşam22:00 arasında ücretsiz kargo ile adresinize kadar ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Şeker ilavesi yoktur. Beslenme uzmanlarının eşliğinde hazırlanmaktadır.

Beslenme programları ile kişiler dengeli ve düzenli beslenme alışkanlıkları kazanıyorlar. Kilo vermek, kilo almak ve mevcut kilosunu korumak isteyenler için fit ve hafif olarak sizlere özel menüler hazırlamaktayız. Diyet yapmak isteyen ve günlük kalori miktarına, vitaminlere uygun beslenmek isteyenler için anlık yemek siparişi vermek artık çok kolaylıklar sağlıyor. Ne pişirsem diye düşünmeden sitemizden yemek siparişinizi vererek sağlıklı ve dengeli beslenebilirsiniz.

Anlık Sipariş