Detox/Smoothie/Cold Brew

Detoks son yıllarda çok sık kullanılan beslenme programlarından birisidir. Yeterli ve dengeli beslenme programları ile yağların depolanmasının engellenmesi için yapılmaktadır.

Smoothie, çeşitli sebze ve meyveler kullanılarak yapılan doyurucu ve besleyici özelliği bulunan, kıvamlı bir içecektir.

Cold brew, herhangi bir kahvenin içerisine buz parçalarının ilave edilmesi ile yapılmaktadır. Tüm bu ürünler form korumak ve kilo vermek amacı ile yapılmaktadır.

Detoks, smothie ve cold brew özellikle yaz aylarında hem doyurucu hem de serinletici içecekler oldukları için büyük ilgi görmektedir. Anlık yemek siparişi kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünleri online sipariş ederek formunuzu koruyabilirsiniz.

Raspberry, antioksidan, anti toxic, moming, lime detoks çeşitlerimizdir. C smoothie, avokadao smoothie, çilek smoothie, energy smoothie, kivi smoothie, smoothie seçeneklerimizdir. Protein shake ise cold brew ürünümüzdür. Hepsi doğal ürünlerden katkısız ve şeker ilavesiz olarak günlük hazırlanmaktadır.

Beslenme alışkanlıklarımızı değiştirerek dengeli ve düzenli beslenebilir, yaşamınızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Bunun için bir diyetisyenden yardım almak önemlidir. Kişiye özel olarak hazırlanan beslenme programları ile kilo kontrolü yapılabilmekte ve insanlar ideal kilolarına kavuşabilmektedir.

Beslenme programlarında yer alan yemekleri her zaman her yerde bulmak mümkün olmamaktadır. Bunun için fit ve hafif sizlere hizmet veriyor. Fit olmak ve kilolarından kurtulmak isteyenler sitemizde bulunan beslenme paketlerinden ve anlık yemek siparişi seçeneklerinden siparişlerini vererek ister evde ister işte çok kolay diyetlerini yapabilirler.

Günlük herkesin alacağı kalori farklı olabilmektedir. Bu nedenle sitemizde bulunan tüm yemek ve ürünler kalori miktarları ve içerdikleri protein, karbonhidrat, yağ oranları ile sergilenmektedir. Kendi beslenme programınıza uygun yemek siparişini vererek beslenme alışkanlıklarını değiştirebilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Tüm siparişler ücretsiz kargo avantajı ile adresine getirilmektedir

Anlık Sipariş