Fit Food

Anlık yemek siparişi kategorisinden ulaşabileceğiniz fit food menüler den online yemek siparişiniz vererek dengeli ve düzenli beslenebilirsiniz. Organik kişiye özel beslenme ile hem formunuzu koruyabilir hem de kilo verebilirsiniz.

Sağlıklı olmak için yapılan beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi ve dengeli beslenmek için fit ve hafif sizler için güzel ve lezzetli menüler hazırlıyor. Seçilen yemeğin kaç kalori olduğu ve içerdiği protein, yağ gibi besinlerin oranları seçilen ürünün olduğu sayfada verilmektedir.

Yaşam tarzını değiştirmek isteyenler için hazırlanan menüler vegan beslenen kişiler için de uygun menüler ile herkesin dikkatini çekiyor. Vegan burger menü, vegan köfte Wrap, vegan tofu Wrap, tofulu vegan pizza, köri soslu vegan schinitzel menü gibi birbirinden farklı menü çeşitleri ile düzenli ve dengeli beslenme hedeflenmektedir.

Katkısız ve şeker ilavesiz olarak hazırlanan menü siparişi vermek isteyenler kaç adet menü istediklerini belirterek e- posta adreslerinden siteye giriş yapabilirler. Verilen siparişler ücretsiz olarak adreslere teslim edilmektedir. Kargonuzu sitemizden takip edebilir ya da iletişim numaramızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fit- food menü seçeneklerini değerlendirerek anlık sipariş verenler için bugün ne yesem sorunu da ortadan kalkıyor. Bu menilerden sipariş vermek için diyet yapmanız gerekmiyor. Amaç beslenme alışkanlıklarının değiştirilerek nasıl daha doğal beslenilmesi gerektiğinin öğrenilmesidir. Böylece yaşam kaliteniz artacak ve daha sağlıklı olacaksınız.

Anlık yemek siparişi fit-food meniler ile sınırlı değil. Kahvaltı, ana yemek, makarna, salata gibi farklı yemek seçenekleri de bulunmaktadır. Hem sağlıklı beslenmek hem de formunuzu koruyarak her zaman fit kalmak istiyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz. Fit ve hafif sizler için farklı lezzetler hazırlıyor ve bu yemekleri istediğiniz adrese kadar ücretsiz olarak teslim ediyor.

 

Anlık Sipariş