Kahvaltı

Kahvaltı günün ilk menüsü olup diyet yapanların kaçırmamaları gereken bir öğündür. İster evde ister işte olsun alınacak kalori miktarına uygun olarak menü seçimini fit ve hafif sitesinden yaparak güne daha zinde başlayabilirsiniz.

Kahvaltı menülerimiz çok çeşitlidir. Yiyeceklerin ne kadar protein, yağ ve karbonhidrattan oluştuğu yüzdelik olarak yer almaktadır. Sizin için en uygun olan kahvaltı seçeneğini seçerek anlık siparişinizi verebilirsiniz. Gluten tüketmeyenler için kahvaltı tabağı, veganlar için patatesli vegan tabağı ya da vegan menemen, sporcu beslenme diyeti yapanlar için sporcu omleti ya da sporcu kahvaltı tabağı gibi daha birçok kahvaltı seçeneği sitede yer almaktadır.

Seçmiş olduğunuz kahvaltı tabağı için kaç adet istediğinizi, adresinizi belirterek anlık yemek siparişini verebilir ve satın al seçeneğinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimiz katkısız ve şeker ilavesizdir. Haftanın her günü 07:00 ile 22:00 arasında siparişleriniz İstanbul’a verdiğiniz adrese ekstra ücret talep edilmeden teslim edilir.

Kahvaltı tabaklarımız doğal ürünlerden titizlikle hazırlanmaktadır. Her ürünün yanında alınacak protein, yağ, karbonhidrat ve kalori miktarı belirtilmiştir. Anlık yemek siparişlerimiz yalnız kahvaltı seçeneklerinden oluşmuyor. Sandviç, tost, makarna, salata, tatlı, ana yemek ve içecekler ile farklı seçenekler ile sitede yer almaktadır.

Vermiş olduğunuz kahvaltı ya da diğer siparişlerinizin kargosunu takip edebilirsiniz. Alınan siparişler kısa sürede elinizde olacaktır. Kargo ya da siparişleriniz ile ilgili bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ödemelerinizi online, kapıda ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Siparişler ile ilgili durum güncellemeleri, siparişi oluşturduğunuz e- posta adresinden sizlere bildirilmektedir.

Anlık yemek siparişi ya da üye olarak beslenme paketi arayanların adresi fit ve hafif olmaktadır. Doğal beslenmek ve aldığınız kalori miktarını bilmek istiyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz.

Anlık Sipariş