Makarnalar

Makarna aslında düşük kalorili bir yemektir. Fakat içerisine konulan ağır soslar ile yemeğin kalorisinde artış olmaktadır. Domates sosu, sebze ve ızgara köfte, tavuk gibi yiyecekler ile birleştirildiğinde diyet yapanlar için öğünlerde ideal bir seçenek olabilir.

Sitemizde domates soslu köfteli makarna, ton balıklı tam buğday makarna, hindili kepekli makarna, ızgara tavuklu makarna, acılı penne arabiata, tam buğdaylı tavuklu makarna, glütensiz makarna seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle iş yerinde ne yiyebilirim diyen ve istedikleri yemeği bulmakta zorluk çekenler için fit ve hafif seçenekler sunuyor.

Sitemizde anlık yemek siparişi kategorisinden ulaşabileceğiniz makarna çeşitleri ile bugün ne yemeliyim diye düşünmeden öğün atlamadan formunuzu koruyabilirsiniz. Bizim amacımız insanlar düzenli ve dengeli beslenme alışkanlıklarının edinilmesi ve sağlıklı bir yaşamdır.

Hazırlanan ürünlerin kaç kalori olduğu ürün sayfasında belirtilmiştir. Örneğin hindili kepekli makarna 175 kalori, 2.87 Cho, 37.82 protein, 1.52 yağ içermektedir. Ürünler tamamen doğaldır. Katkı maddesi kullanılmamaktadır. Formunu korumak ve kilo vermek isteyenler için güzel bir seçenek olan makarnalar ile diyetinize devam edebilirsiniz.

Beslenme alışkanlıklarının kazanılmaması, hazır fast-food yiyeceklerin tüketilmesi, şekerli gıdaların alımı sağlıksız ve düzensiz beslenmemize neden oluyor. Bu durumun ortadan kalkması ve yaşamınızı sağlıklı olarak devam ettirmenizi hedefleyen fit ve hafif ile dengeli ve düzenli beslenmek mümkün oluyor.

Diyet yapıyorum diyenler makarna yiyebilir miyim diye düşünebilirler. Makarna kalorisi az bir yiyecektir. İçerisine kullanılan ağır soslar kalori miktarını arttırmaktadır. Ölçülü ve daha hafif sebze ve ızgara ürünler ile birleştirilen makarnada alınacak kalori miktarı oldukça düşük olmaktadır.

Makarna yemek isteyenler sitemizden istedikleri makarna siparişini vererek öğünlerini geçirebilirler. Adres bilgilerinin verilmesi duru unda verilen sipariş ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Anlık Sipariş