Salatalar

Salatalar yapılan diyetlerde olmazsa olmaz ürünlerdir. Kişiye özel olarak hazırlanan tüm yiyeceklerden birisi de salatalardır. Her gün usta şefler tarafından hazırlanmakta ve kapınıza kadar getirilmektedir.

Fit ve hafif her türlü yemek ihtiyacına çözüm bulmakta olup fiyat avantajı ile hızlı teslimat yapmaktadır. Beslenme ihtiyacınızı kategorilere göre ayırdık ve istediğiniz menüyü daha kolay seçmenizi sağladık.

Yeşil elmalı tabule salatası, brokoli salatası, ketojenik tavuklu sezar salata, narlı rokalı salata, cevizli gavurdağ salata, kinoalı kısır salatası, tavuklu sezar salata, lorlu gökkuşağı salatası, lor peynirli salata, siyez bulgur salata, avokado salatası, bahçe salata, mevsim salatası sizler için hazırladığımız salata çeşitlerimizdir. Günlük alınması gereken protein, yağ ve karbonhidrat içeren besinlerin kalori miktarları da sitede yer almaktadır. Birbirinden farklı ve lezzetli salata çeşitlerini inceleyerek istediğiniz salatanın siparişini online verebilirsiniz.

Evde ya da çalışanlar hem lezzetli yemeğim olsun hem de öğünlerime dikkat edeyim diyenler fit ve hafif sizler için salata dışında tatlı, ana yemek, kahvaltı gibi menüler hazırlıyor. Hijyenik mutfaklarda katkısız ve şeker ilavesiz olarak el değmeden paketlenen ürünler her zaman taze ve doğaldır. Hazır fast-food yiyecekleri tüketmek yerine doğal besinler ile dengeli ve düzenli beslenerek beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

Her gün ne pişireceğim? Bugün ne yiyeceğim? Diye düşünmektense anlık yemek siparişi ile bu sorulara son verin. Salatalar farklı lezzetler ile özenle hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler ile tatlandırılan salatalar ile öğünlerinizi çok daha kolay geçirebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için yeme alışkanlıklarınıza dikkat etmek ve fit kalarak formunuzu korumak istiyorsanız fit ve hafif tam size göre.

Yemek siparişleri hiçbir ücret talep etmeden verilen adrese teslim edilmektedir. Formda kalmanın sırrı fit ve hafifte unutmayın!

Anlık Sipariş