Sandviç/Tost

Farklı tarifler ile sandviç ve tost çeşitlerimiz sitemizde görselleri ile yer almaktadır. Paketler üye olmayan ve yemek siparişi vermek isteyenler anlık yemek siparişi kategorisinden sandviç ya da tost siparişi vererek yemeklerini yiyebilirler.

Pesta sos, beyaz peynir domates ve yeşillikli sandviç, avokadolu vegan cheddarlı tost, avokado, ceviz ve rokalı sandviç, domatesli beyaz peynirli tost, fıstıklı muzlu tost dürüm, tavuklu sandviç, zeytin ezmeli ve peynirli sandviç, çikolatalı fıstık ezmeli sandviç, hindi fümeli kaşarlı sandviç, kavurmalı tost ve domatesli cheddar sandviç çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Verilen siparişin ne kadar kalori olduğu ne kadar protein ve yağ içerdiği ürün sayfasında verilmiştir. Bu bilgileri inceleyerek almak istediğiniz ve sizin için uygun olan menüyü satın alarak siparişinizi verebilirsiniz.

Anlık yemek siparişi verebileceğiniz gibi isterseniz diyetisyenlerimize danışarak sizin için en uygun beslenme paketini seçerek diyet yapabilir ve kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm yemek çeşitlerimiz doğal, katkısız ve şeker ilavesiz olarak özenle hazırlanmaktadır. Anlık yemek siparişi dışında Ketojenik beslenme paketi, sporcu beslenme paketi, ofis beslenme paketi kategorilerimi de bulunmaktadır.

Anlık yemek siparişi ile fit ve hafif sizin dengeli ve düzenli beslenmenize yardımcı olmaktadır. Kalorileri hesaplanan ürünler ile diyet programlarınızı çok daha kolay yapabilirsiniz. Sandviç/ tost başlığı altındaki seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin menüler adresinize kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Online yemek sipariş verilmesi gün içerisinde ne yemek istediğine karar veremeyenler ve yediklerinin kalori miktarını bilmek isteyenler için anlık yemek siparişi kurtarıcı olmaktadır. Eğer ki diyet yapıyorsanız ya da formunuzu korumak istiyorsanız sitemizde yer alan yemek çeşitlerini inceleyerek kendiniz için uygun olan menüyü sipariş verebilirsiniz. Kargonuzu sitemizden takip edebilir ya da iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Anlık Sipariş