Tatlılar

Tatlılar günlük hayatımızda vazgeçemediğimiz lezzetlerdir. Diyet yapan ve formunu korumaya çalışanların tatlı yememeleri için bir neden yoktur. Fakat hangi tatlının ne kadar yenilmesi gerektiği bilinmelidir. Özellikle sütlü tatlılar ve meyve salataları diyet programlarında yer alan hafif tatlılardır.

Anlık yemek siparişi ana başlığında yer alan tatlılar kategorisini seçerek tatlı siparişinizi verebilirsiniz. Sitemizde snack bar, vegan sütlaç, vegan waffle, kakaolu fıstıklı ezmeli waffle, glutensiz fit brownie, çilekli fit magnoila, fit sufle, fit coco, çilek soslu chia puding, fırın sütlaç ve meyve salatası tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tüm tatlılarımız doğal ürünlerden büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Günlük olarak hazırlanan tatlı siparişini kaç adet istediğinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. E-posta adresi ile siteye kayıt yapabilir ve kargonuzun takibini siteden yapabilirsiniz. Kargo teslimatları için sizden bir ücret talep edilmez.

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi tatlılarımızda kalori miktarıyla birlikte verilmektedir. Kalori miktarlarına göre istediğiniz tatlıyı rahatlıkça sipariş edebilirsiniz. Anlık yemek siparişi tatlılar ile sınırlı değildir. Ana yemek, kahvaltı, salata, fit food, makarna ve detox/ Smoothie/ cold brew içecek çeşitleri bulunmaktadır.

Anlık yamak siparişi ile yemek siparişi verebileceğiniz gibi sporcu beslenme paketi, ketojenik beslenme paketi, ofis beslenme paketi kategorilerimizde bulunmaktadır. Dilerseniz bu beslenme paketlerine üye olabilir dilerseniz anlık yemek siparişleri ile günlük beslenme programlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yemeklerimiz ve tatlılarımız günlük olarak hijyen koşullarına uygun, katkısız olarak hazırlanmaktadır. El değmeden paketlenen ürünler adresinize kadar teslim edilmektedir. Her gün 07:00 ile 22:00 arasında servisimiz bulunmaktadır. Diyetisyenimize danışarak beslenme alışkanlıklarınız değiştirebilir, dengeli ve düzenli beslenebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam için bilinçli beslenme önemlidir. Evde kendim yapamıyorum, ne yapacağımı bilemiyorum diyorsanız fit ve hafife gelin ve siparişinizi verin.

Anlık Sipariş