Vejetaryen Beslenme Paketi

100,00 TL

Vejetaryenlik hayvansal ürünlerin(et-tavuk-balık) tüketilmediği bir beslenme tarzıdır. Vejetaryen beslenme paketi genel olarak sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil, tahıl, süt ve süt ürünlerinden meydana gelir.
Günlük:
5 Gün
10 Gün
14 Gün
20 Gün
30 Gün

Paket Amacı : Vejetaryenlik hayvansal ürünlerin(et-tavuk-balık) tüketilmediği bir beslenme tarzıdır. Vejetaryen beslenme paketi genel olarak sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil, tahıl, süt ve süt ürünlerinden meydana gelir.

FitveHafif Vegan Paketi ile yeterli ve dengeli beslenme prensibi göz önünde bulundurularak sizlere kaliteli ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Bu paket vejetaryen olmasının yanında düşük kalorili ve sebzelerin besin değerlerinden son derece faydalı olarak yararlanmanızı, sindirim sisteminizi iyileştirip korumaya yönelik planlanmıştır.

Paket İçeriği : 3 ana 2 ara öğün olarak planlanmıştır.

Uzman kadromuz ile her gün farklı menü ve keyifli tarifler kullanarak üretim yapıyoruz.

  • Kalori ihtiyacınız aşağıdaki seçeneklerden (1100 kcal / 1200 kcal / 1300 kcal / 1400 kcal / 1500 kcal / 1600 kcal / 1700 kcal / 1800 kcal) birini seçerek ya da beslenme uzmanımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Katkısız
Şeker İlavesiz
Gün Atlatma
Paket Dondurma
Ücretsiz Teslimat

Teslimat günleri:  Haftanın her günü

Teslimat saatleri: 07.00-22.00 saatleri arasında

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası

Ücretsiz teslimat: Her gün adresinize teslim edilen paketler için ekstra ücret talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

Anlık Sipariş